5 המשרדים המפוארים ביותר בישראל

ישראל היא אומת הסטארט אפ, מדינה בה יש לא מעט חברות הייטק בתחומים שונים. רוב החברות הללו מרוכזות אומנם במרכז, אבל בשנים האחרונות גם הפריפריה נהנית מהן ויש יותר ויותר משרדים מפוארים של חברות כאלו בכל מקום. מה שמיוחד במשרדים הללו הוא העיצוב שלהן, עיצוב שאמור לתת מענה הן לקונספט ולמיתוג והן לפרקטיקה ולנוחות העבודה, מה שלעיתים דורש גם שינוי תב"ע נקודתי בכדי שניתן יהיה לתכנן ולעצב כמו שרוצים.

אז הנה 5 המשרדים המפוארים בארץ שכדאי להכיר:

משרדי ג'נרל מוטורס

חברת ג'נרל מוטורס מחזיקה במרכז פיתוח בישראל ומחזיקה כ-300 עובדים. תכנון משרדים בחברת GM כלל מספר אלמנטים על מנת ליצור חלל רחב ידיים – צמחייה, עץ לא מלוטש, זכוכיות ענק כבודות ובטון חשוף. עיצוב משרדים בצורה כזו מאפשר לעובדים להרגיש תחושת שיתוף ולהגביר אצלם את המוטיבציה.

משרדי חברת Chegg

עיצוב מסחרי מתקיים בדרך כלל באזורים שמאכלסים חברות הייטק רבות וכזו היא חברת Chegg האמריקאית שממוקמת בפארק המדע ברחובות ומעסיקה כ-30 עובדים. חברת Chegg לקחה את העיצוב למקום אחר, למקום חם ואינטימי ופחות הייטקיסטי וקר עם בטון חשוף וזכוכיות כבדות. קיר הכניסה מדמה מסך סמארטפון עם אפליקציות מה שמספק את המראה המודרני, וכחלק מתפיסת עולם רוב העובדים יושבים בחלל משותף.

משרדי חברת Webpals

עיצוב פנים משרדים של חברת Webpals הוא עיצוב מושקע מאוד, הכולל חללים משותפים מרווחים ובעלי צבעוניות חמה והתכנון התבסס על חלוקה לכמה סביבות עבודה פתוחות שמופרדות האחת מהשנייה באמצעות אזורי מנוחה. בשביל לקבל תוצאה כזו צריך משרד עיצוב פנים מקצועי ועם ניסיון, ועל העיצוב הופקד סטודיו TR. המתמחה ביצירת חללי עבודה ומשרדים לעולם ההייטק והדיגיטל.

משרדי LSPORTS

אדריכלים באשקלון לא חסר ואין ספק שזו עיר שפחות משופעת בחברות עם משרדים מפוארים אך אלו שכן משאירות אבק למשרדים באזור המרכז. כזו היא חברת LSPORTS שממוקמת באזור התעשייה הצפוני של העיר, חברה שמנטרת אירועי ספורט ברחבי העולם ומעבירה מידע לגביהם ללקוחות שלה. מעבר לצבעוניות הרבה, גם ב- LSPORTS בחרו בחלל עבודה משותף לרוב העובדים.

משרדי רשת AMPM

את רשת AM:PM אין הרבה שלא מכירים. המשרדים שלה ממוקמים בלב תל אביב, משרדים שמחולקים לשתי קומות – הקומה הראשונה בה יש את דלפק הקבלה, אזור ההמתנה, המטבח והשירותים והקומה השנייה בה יש חדר אירוח גדול, אזור ישיבות ומטבח שירות נוסף. העיצוב הוא עיצוב תוסס ובין החדרים מפרידות מחיצות זכוכית עם מדבקות מאוירות של תל אביב, וחדר הישיבות עם צביעה דקורטיבית היוצרת חלל דינאמי.

אין ספק שמשרדי העיצוב השונים עושים עבודה נפלאה בכל מה שנוגע למשרדי חברות בישראל, וביקור באותם משרדים כמו גם ברבים אחרים יכול להיות מרתק וכזה שמספק לא מעט רעיונות.

מאמרים נוספים
שילוב נכון של פרקט בעיצוב הבית

בין כלל האפשרויות וסגנונות העיצוב הנפוצים, נראה כי עיצוב דירות ובתים פרטיים תופס מקום נכבד בעולם העיצוב, כשאנשים רבים מעוניינים להעניק לבית שלהם את המראה הנחשק וליצור את האווירה המתאימה.

קרא עוד
כשהנוף הוא חלק מעיצוב הבית

עיצוב נכון של הבית כולל התאמה מלאה בין המראה הפנימי שלו ובין המראה החיצוני שלו. חצר הבית והגינה הן חלק בלתי נפרד מהמראה החיצוני של הבית, ולמעשה ממשיכות את הקו העיצובי שלו ומשקפות אותו.

קרא עוד
אדריכלים או מעצבי פנים?

רוצים לשפץ את הבית ולא יודעים למי כדאי לפנות – לאדריכל או למעצב פנים? או אולי לשניהם? רבים מתלבטים בשאלה הזו ומתקשים להבין את ההבדל בין שני העיסוקים הללו, ואיזה בעל מקצוע נדרש לאיזו עבודה. ההתלבטות מובנת בהחלט.

קרא עוד