משרד אדריכלות ועיצוב פנים לתכנון ועיצוב הוליסטי

בין אם אתם בונים בית חדש ובין אם אתם משפצים את הקיים, זה הזמן להיחשף לתהליך עיצוב פנים ברוח ההוליסטית. שואלים מהו עיצוב הוליסטי והאם הוא מתאים גם לכם? המשיכו איתנו למאמר הקצר אך הקולע הבא וגלו עולם חדש, שסביר כי הוא מתאים גם לכם.

רבים נחשפים בעידן הנוכחי לעולם הרוח וכפועל יוצא משרים אווירה זו גם בפן העיצובי, בין אם מדובר על עיצוב המשרד ובין אם מדובר על עיצוב הבית. עצם החשיפה מובילה רבים להשוות את העיצוב ההוליסטי בתהליך השיפוץ ו/או בניית הבית שלהם. עיצוב דירות ו/או בתים נכון שיהיה קשור לעולמות הרוח במידה זו או אחרת וזאת על מנת להפיק מהחלל את המרב.

הכירו את עולמות הרוח השונים סביבכם

אחת השאלות המרכזיות שסביר כי אתם שואלים את עצמכם, היא מהם עולמות הרוח וכיצד משלבים אותם בתהליך עיצוב בתים? אם כך, עולמות הרוח יכולים להיות בין היתר פאנג שוואי שמוכר לרבים מזה שנים, דהיינו עיצוב הבית בהתאם לזרימת האנרגיה, באמצעות נומרולוגיה סינית שמבטיחה לבעלי החלל נכונה הצלחה ושפע. וכן הלאה.

עיצוב ככלל דורש מקצועיות חסרת פשרות וזאת לצד תשוקה לא מבוטלת. לא כל משרד אדריכלים מצליח להגיע למקום בו הוא משלב באופן מקצועי את עולמות הרוח בתהליך העיצוב, אך מי שכן מצליח לעשות את השילוב במקצועיות ובקפדנות, מצליח לייצר חלל מדויק לצרכי הלקוח (שבמקרה זה הוא אתם).

אז נכון, עיצוב בית, בין אם זה בית מגורים ובין אם זה משרד, דורש לא מעט התעסקות – חלקה אנרגטית, אחרת בירוקרטית ובכלל. במעמד בניה / קניה דירה, יש להשקיע משאבים רבים ומגוונים, החל מביצוע בדק בית לפני קניית דירה, דרך רישום במשרדי המדינה השונים השיפוץ העיצוב ומה שביניהם. חברת בדק בית תבצע עבורכם את הבדיקה המקצועית שתאפשר לכם לרכוש את הבית בראש שקט ולהתחיל לשפץ ולעצב אותו, תוך שאתם מודעים לכך שהבית תקין ואתם לא צפויים לתקלות בלתי צפויות.

כמה עולה עיצוב הוליסטי

ההבדל בין עיצוב מסורתי לעיצוב הוליסטי, הוא בעיקר באופי וההליך העיצוב, אך אין זה אומר בהכרח כי המחיר יהיה גבוה או נמוך יותר. כל עוד אתם מבקשים לעצב את החלל בו אתם נמצאים, נכון להקפיד על התאמה מלאה לא רק לאורך חייהם ולמבנה, אלא גם לתקציב הקיים ברשותכם. בירור ראשוני אל מול בעל המקצוע, יאפשר לכם לקבל אומדן באשר למחיר הרלוונטי אותו תתבקשו לשלם.
לסיכום – היה ואתם מצויים בתהליך רכישה ו/או תהליך בניית בית / משרד, זה הזמן לשקול את העיצוב ההוליסטי שיאפשר לכם להתאים את החלל לאופי ואיכות החיים הרצויה והמתבקשת על ידכם. ככל ותבחנו את סך האופציות העומדות לרשותכם, כך תמצאו את מבוקשכם.